KIDS JUST WANNA HAVE FUN

Jeugdbestuur

Jeugdcommissie:

 John Jeugdvoorzitter

John Vandecaveye
Tel 056 359272, GSM 0475 225062

 Bart Ondervoorzitter / Evenementen / Verantwoordelijke Scouting

Bart Van Hoorde
GSM 0468 21 46 92
bart.vanhoorde@fcgullegem.be

 Jean-Pierre Penningmeester / Ombudsman

Jean – Pierre Laverge
GSM 0477 551419
Jean-Pierre.Laverge@fcgullegem.be

Jeugdsecretaris

Nancy Christiaens
GSM: 0472 262031
nancy.christiaens@fcgullegem.be

Lid van Jeugdbestuur:

 Joke Verantwoordelijke Kledij

Joke Van de Wiele
GSM 0472 461596
joke.vandewiele@fcgullegem.be

Foto volgt later

 


Verantwoordelijke Afgevaardigden
Dimitri Hackx
GSM 0479/775389
dimitri.hackx@fcgullegem.be
Foto volgt later Verantwoordelijke scheidsrechters / ontvangst

Martine Henry
martine.henry@fcgullegem.be

 

Foto volgt later


Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding

Geert Standaert
GSM: 0477/57.18.73
geert.standaert@fcgullegem.be

Foto volgt later Verantwoordelijke POP & PAP
Christophe Vanlanduyt
GSM 0498/120574
christophe.vanlanduyt@fcgullegem.be
 Gaëtan Cottenier  Coördinator Bovenbouw
Gaëtan Cottenier
GSM 0476 451346
gaetan.cottenier@fcgullegem.be